Danışmanlık Hizmetleri

İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya için sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinin detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya’da yeni iş ve yatırım fırsatlarının değerlendirilmesi ve Ankara Antlaşması amacıyla iş planı geliştirilmesi, araştırma yapılması, şirketin büyümesi ile ilgili stratejiler geliştirilmesi ile şirketinizin pazar ve satış potansiyelinin artırılmasına yönelik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda - Ankara Anlaşması

Ankara Antlaşması ile İngiltere, İskoçya, Galler ve  Kuzey İrlanda oturum ve iş kurma vizesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz. Yüksek başarı oranına sahip olduğumuz bu alanda danışanlarımızın öncelikle risklerini belirledikten sonra başvuru için gerekli tüm adımları birebir yönetiyoruz.

İş Planı Hizmetlerimiz: İş Planı konusunda farklı hizmet seçeneklerimiz için “İş Planı Hizmetlerimiz” sayfamızı inceleyebilirsiniz

Hollanda - Ankara Anlaşması

Ankara Antlaşması ile Hollanda oturum ve iş kurma vizesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz. Yüksek başarı oranına sahip olduğumuz bu alanda danışanlarımızın öncelikle risklerini belirledikten sonra başvuru için gerekli tüm adımları birebir yönetiyoruz.

İş Planı Hizmetlerimiz: İş Planı konusunda farklı hizmet seçeneklerimiz için “İş Planı Hizmetlerimiz” sayfamızı inceleyebilirsiniz

İspanya - Ankara Anlaşması

Ankara Antlaşması ile İspanya oturum ve iş kurma vizesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz. Yüksek başarı oranına sahip olduğumuz bu alanda danışanlarımızın öncelikle risklerini belirledikten sonra başvuru için gerekli tüm adımları birebir yönetiyoruz.

İş Planı Hizmetlerimiz: İş Planı konusunda farklı hizmet seçeneklerimiz için “İş Planı Hizmetlerimiz” sayfamızı inceleyebilirsiniz

Enis Behar ile Görüşerek Ankara Antlaşması Konusunda Sorularınızın Yanıtlanmasını İster misiniz?

Stratejik İş Planı

İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya’nın kendi kültürel yapısı, dinamikleri, alışkanlıkları, iş farklılıkları bulunmaktadır. Bu nedenle hedeflerinizde İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda veya İspanya’da işinizi geliştirmeyi planlıyorsanız öncelikle stratejik bir iş planı ile yola çıkmanızı öneriyoruz. Her şirketin yurtdışına açılma hedefleri de farklılık gösterdiği için tamamen sizin ihtiyaç, kaynak ve hedeflerinize yönelik bir iş planı ile yola çıkmalısınız. Sizin iş fikrinize, işinizin kapsamına göre tamamen İngiltere’ye yönelik lokal “Stratejik İş Planı” hizmeti sunuyoruz.

İş Geliştirme

İş Geliştirme Danışmanlığı kapsamında, İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda veya İspanya’da işinizin planlama aşamasından kurulmasına, geliştirilmesine ve büyütülmesine yönelik hizmet sunuyoruz. Yurtdışında iş geliştirirken en önemli konu sadece hedef ülkenin belirlenmesi değil sahip olduğunuz sınırlı kaynağın verimli kullanılması, kaynakların hızla tükenmeden yapılanmanın başarılmasıdır.

İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya’da iş geliştirirken pazarın doğru anlaşılması ve hedef pazarın doğru belirlenmesi ile müşterilerilerin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümlerinin yaratılması gerekmektedir. Hizmet ve ürünlerin doğru kanallar ile hedef müşterilerilerinize ulaştırılması için kanal seçimi de kritik önem taşımaktadır. Bu kapsamda iş geliştrme faaliyetleriniz sağlıklı bir nakit akışına sahip olacak şekilde planlanmalıdır.

Pazar Araştırması

İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya pazar araştırmalarının en can alıcı noktası araştırmanın ilgili ülkede deneyimli kişiler tarafından hayata geçirilmesi ve şirketinizin sahip olduğu yetkinlikler, kaynaklar ile hedef pazar arasında var olan farklılıkların pazara giriş yapmadan önce belirlenmesidir.

Proje Yönetimi

Yıllardır proje yönetimi konusunda edindiğimiz deneyim ile Türk şirketlerine İİngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya projelerinde “Proje Yönetim” hizmeti sunmaktayız.

Yurtdışı Outsourcing Hizmeti

İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda veya İspanya’da gerçekleştireceğiniz tüm satış ve pazarlama aktiviteleriniz için ülke ve sektör deneyimi olan kişiler ile tam veya yarı zamanlı outsourcing – dış kaynak kullanımı – hizmeti sunuyoruz. İsterseniz haftada sadece 4 saat veya 3 gün, planlarınız ve ihtiyaçlarınız kapsamında size bir kişi veya ekip oluşturarak bu ülkelerde hızla operasyona geçmenizi sağlıyoruz.

Yurtdışı Şirket Kuruluş Hizmetleri

İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda, Hollanda ve İspanya’da şirket kurmak veya mevcut şirketinizi bu ülkelere taşımak isterseniz size anahtar teslim şirket kuruluş hizmeti sunuyoruz.

Ankara Antlaşması hizmetleri hariç diğer tüm bu hizmetler, Ekonomi Bakanlığı, TİM, KOSGEM gibi teşvik veren devlet kurumlarının destek programları kapsamında olduğu için bu amaçla yaptığınız harcamalarınızın bir kısmını ilgili devlet kurumundan alabilmektesiniz.